To get the best offers ever become our fan on Facebook!

Twitter Facebook

// Strona Główna

Witamy w Hostelu OkiDoki w Warszawie

warsaw hostelWarszawa? Tanie noclegi? Tylko Hostel Oki Doki! Znajdujemy się w samym centrum Warszawy, nie jesteśmy hotelem, nie jesteśmy pensjonatem, nie jesteśmy schroniskiem, ale połączeniem najlepszych cech każdego z nich. Hostel Oki Doki to miejsce niezwykłe. W dobie supermarketowej sztampy postanowiliśmy zadbać o wyjątowość. Wystrój hostelu został stworzony przez warszawskich artystów, każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny. Od pokoi wieloosobowych, po dwójki z łazienkami – jesteśmy pewni, że pobyt u nas sprawi, że będziesz miał ochotę na więcej!

Do dyspozycji gości pozostaje DARMOWY DOSTĘP DO INTERNETU (także WiFi), ogólnodostępna kuchnia z darmową kawą i herbatą, BAR Z NAJTAŃSZYM PIWEM W WARSZAWIE, bawialnia, pralnia oraz sklepik z pamiątkami z Warszawy.

Ponieważ wiemy, że wyjątkowy wystrój pokoi i nieskazitelna czystość to nie wszystko, zatrudniliśmy w naszym hostelu młodych ludzi, którzy kochają Warszawę i uwielbiają dzielić się swoją pasją! Chętnie pomogą w znalezieniu atrakcyjnych zabytków, wskażą najlepsze miejsca na wyjście wieczorem oraz zadbają, aby Wasz pobyt w Oki Doki był doskonały!

Oki Doki Hostel jest od niedawna członkiem sieci Europ’s Famous Hostels. W najciekawszych miastach Europy może znajdować się tylko jeden hostel w ramach sieci i jest to zawsze najlepszy hostel w mieście.

Drodzy podróżnicy,

Hostel Oki Doki Warszawa został wybrany jednym z 10 najlepszych hosteli na świecie za rok 2006!

Zadecydowały o tym głosy ponad 500.000 podróżników, którzy wybierali spośród 12.000 miejsc noclegowych na całym świecie!

worlds 10th hostel

To najważniejsza nagroda jaką może otrzymać hostel. Oki Doki zostało ocenione w sześciu kategoriach: Charakter, Bezpieczeństwo, Personel, Lokalizacja, Zabawa i Czystość.

Comments are closed.// nie czekaj

ZAREZERWUJ POKÓJ


// oferujemy także

ZAREZERWUJ U NAS

wycieczki grupy
przewodnik warszawa

// Member of the Famous Hostel Group

Famous Hostel Group

// Audioprzewodniki po Warszawie

Audioprzewodniki po Warszawie
skype

// podróżujemy po świecie

ZOBACZ NASZ FOTOBLOG

From Warsaw To banner

// znajdź nas w sieci

ZOBACZ NAS NAMobilna wersja strony \ Mobile Website